ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬОСВІТНІ ПОСЛУГИ У СФЕРІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИПерелік робочих навчальних програм з ФН
 Версія для друку

 

Перелік робочих навчальних програм з функціонального навчання:

 

1. Робоча навчальна програма з функціонального навчання керівників районних державних адміністрацій та їх заступників.

2. Робоча навчальна програма з функціонального навчання голів районних рад та їх заступників, міських голів, які очолюють виконавчі комітети міських рад та їх заступників, посадових осіб, які очолюють районні у містах (у разі їх створення) ради, їх виконавчі органи та їх заступників, селищних (сільських) голів та їх заступників (у разі створення виконавчого комітету відповідної ради).

3. Робоча навчальна програма з функціонального навчання керівників структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) Полтавської обласної ради, Полтавської ОДА, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, які забезпечують у межах законодавства виконання завдань цивільного захисту у певній сфері суспільного життя.

4. Робоча навчальна програма з функціонального навчання старост (посадових осіб місцевого самоврядування в межах відповідних старостинських округів).

5. Робоча навчальна програма з функціонального навчання посадових осіб, які виконують обов’язки секретарів комісій з питань евакуації Полтавської області, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

6. Робоча навчальна програма з функціонального навчання посадових осіб, які виконують обов’язки відповідальних секретарів регіональної, місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

7. Робоча навчальна програма з функціонального навчання осіб, які очолюють територіальні та об’єктові спеціалізовані служби цивільного захисту, утворені Полтавською ОДА, районними державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання незалежно від форм власності, та їхніх заступників.

8. Робоча навчальна програма з функціонального навчання осіб, які очолюють територіальні формування цивільного захисту, утворені Полтавською ОДА, районними державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування.

9. Робоча навчальна програма з функціонального навчання керівників суб’єктів господарювання та їх заступників, функціональні обов’язки яких пов’язані із забезпеченням цивільного захисту.

10. Робоча навчальна програма з функціонального навчання осіб, які очолюють формування цивільного захисту, утворені суб’єктами господарювання (крім осіб, які очолюють структурні підрозділи територіальних формувань цивільного захисту).

11. Робоча навчальна програма з функціонального навчання працівників чергово-диспетчерських служб місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування і диспетчерських служб суб’єктів господарювання, у власності або у користуванні яких є хоча б один об’єкт підвищеної небезпеки.

12. Робоча навчальна програма з функціонального навчання осіб, які входять до складу територіальних і об’єктових спеціалізованих служб та формувань  цивільного захисту і які залучаються до організації та проведення робіт з дегазації, дезактивації територій і об’єктів, інших видів спеціальної обробки, дозиметричного контролю та радіаційно-хімічної розвідки.

13. Робоча навчальна програма з функціонального навчання інженерно-технічних працівників, які очолюють ланки, групи тощо з обслуговування захисних споруд цивільного захисту Полтавської ОДА, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування і суб’єктів господарювання.

14. Робоча навчальна програма з функціонального навчання посадових осіб структурних підрозділів Полтавської ОДА, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту (за відсутності окремої штатної одиниці).

15. Робоча навчальна програма з функціонального навчання посадових осіб суб’єктів господарювання незалежно від їх підпорядкування, форми власності, виду діяльності, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту (за відсутності окремої штатної одиниці).

16. Робоча навчальна програма з функціонального навчання осіб, відповідальних за роботу консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при органах місцевого самоврядування.

 

 

    Твіт