ГоловнаОстанні новини19 Грудня, 2019р.
 Версія для друку

Педагогічний колектив підсумував результати діяльності в 2019 році

Опубліковано: 19.12.2019, 15:07

111.png   18 грудня 2019 року в НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області (далі – Центр) відбулось засідання педагогічної ради. Одним із головних питань порядку денного цього засідання стало підведення підсумків навчально-методичної діяльності Центру за 2019 рік та постановка завдань на 2020 рік.

   У своєму виступі заступник начальника центру (з навчально-виробничої роботи) Геннадій Фомін детально проаналізував навчально-практичну роботу Центру за період з 2015 по 2019 роки. Він звернув увагу присутніх на динаміку показників щодо проведення функціонального навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій (далі – функціональне навчання) й спеціальної підготовки осіб, що залучаються підприємствами, установами, організаціями до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Також, ним було здійснено ґрунтовний порівняльний аналіз проведення структурними підрозділами Центру навчальних заходів практичної підготовки керівництва 222.pngта інших учасників спеціальних об’єктових навчань, тренувань з питань цивільного захисту. На завершення виступу ним були поставлені конкретні завдання навчально-практичної роботи на 2020 рік.

   Результати проведеної Центром методичної роботи за відповідними напрямами зазначила у своєму виступі завідувач кабінету навчального Ірина Гафіатуліна, при цьому, звернувши увагу присутніх на виявлені недоліки.

   Про проведену роботу структурними підрозділами Центру у поточному році відзвітувалися завідувачі Полтавських і Кременчуцьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії Ігор Панащук та Олена Ладур, навчально-консультаційних пунктів у м. Лубнах, Миргороді, Глобиному Валерій Биченко, Анатолій Шабатько, Антоніна Карапиш.

   Принципову оцінку результатів роботи структурних підрозділів Центру у 2019 році дав голова педагогічної ради Сергій Терещенко. Він визначив основні завдання Центру на 2020 рік, націлив присутніх на цілеспрямоване та якісне їх виконання.

   Також, на засіданні педагогічної ради було вирішено ряд організаційних питань щодо планування й обліку навчальної, методичної, організаційної роботи у 2020 році та схвалено нові редакції 11 (одинадцяти) робочих навчальних програм з функціонального навчання.


   
Останні новини
13 Січня14:46 Прийнято участь у засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС Полтавської області
23 Жовтня10:44 Надано консультаційну допомогу Комунальному підприємству «Спецкомунтранс»
19 Жовтня13:29 У ПрАТ „Кременчуцький завод технічного вуглецю” проведено інструктивно-методичне заняття
29 Вересня16:01 Надано консультаційну допомогу Медичному реабілітаційному центру МВС України «Миргород»
25 Вересня11:46 Функціональне навчання керівних кадрів і фахівців у Семенівському районі
23 Вересня14:32 Інструктивно-методичне заняття у КП „1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради”
18 Вересня09:03 У м. Кременчуці надано консультаційну допомогу комунальному підприємству „Теплоенерго”
1 Вересня08:57 Надано консультаційну допомогу Миргородському комунальному житлово-експлуатаційному управлінню
28 Серпня08:17 У м. Лубнах проведено планове консультування відповідальної особи консультаційного пункту з питань цивільного захисту
22 Липня10:42 У м. Миргороді надано консультаційну допомогу ПрАТ „Армапром”
17 Липня10:06 Проведення функціонального навчання у Зіньківському районі
26 Червня09:05 Функціональне навчання керівних кадрів і фахівців у Лохвицькому районі
25 Червня11:13 Проведено спеціальну підготовку керівників навчальних груп з курсового або індивідуального навчання працівників діям у надзвичайних ситуаціях
25 Червня10:57 У м. Миргороді надано консультаційну допомогу ТОВ „Міжгосподарський комбікормовий завод”
18 Червня08:55 Консультаційна допомога Комунальному підприємству фірма «Лубниміськсвітло»
Останні новини