ГоловнаОстанні новини25 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

Надано практичну допомогу з питань цивільного захисту Миргородській загальноосвітній школі № 7

Опубліковано: 25.04.2019, 09:43

У квітні 2019 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Шабатьком А.М. надано практичну допомогу керівному складу та фахівцям опорної з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миргородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 (далі-ЗОШ №7) з метою успішного проведення показового5.jpg Дня цивільного захисту (далі-показовий ДЦЗ).

Враховуючи важливість якісного проведення показового ДЦЗ заступники (помічники) його керівника та персонал штабу керівництва в ході інструктивно-методичного заняття ретельно розробляли відповідну навчально-методичну7.png документацію. При цьому, зазначені особи отримали докладні роз’яснення щодо порядку відпрацювання дій персоналу й учнів при виникненні ймовірних надзвичайних ситуацій безпосередньо в закладі та поблизу нього. Також, їм були надані рекомендації щодо тематики заходів навчально-виховного, просвітницького та спортивного спрямування для учнів. Крім цього, з керівниками на навчальних місцях з відпрацювання практичних заходів показового ДЦЗ було проведено 2 (два) інструктажі. Під час цих інструктажів їм був докладно пояснений зміст їх дій у ході показового ДЦЗ та обов’язки щодо контролю за дотриманням заходів безпеки тими, хто навчається. З керівниками санітарного посту, ланок пожежогасіння та зв'язку було проведено консультацію щодо порядку розроблення плану-календаря проведення об’єктового тренування з питань цивільного захисту зазначених формувань.

Підсумовуючи результати проведеної роботи слід відмітити, що своєчасне надання практичної допомоги керівництву та фахівцям ЗОШ №7 сприятиме якісному проведенню показового ДЦЗ. Це, в свою чергу, дасть змогу керівникам закладів загальної середньої освіти міста вдосконалити свою роботу з питань підготовки персоналу і учнів до дій при виникненні надзвичайних ситуацій.


   
Останні новини
15 Липня09:05 Будьте обережні на воді!
2 Липня14:18 Надано допомогу Миргородському управлінню експлуатації газорозподільчої системи АТ „Полтавагаз”
24 Червня14:44 Практична допомога Станції екстреної медичної допомоги № 2
31 Травня08:53 ДСНС України проведено День викладача з представниками восьми областей
30 Травня10:18 У м. Лубнах надано практичну допомогу комунальному стадіону „Центральний”
27 Травня10:34 Функціональне навчання керівних кадрів і фахівців у Карлівському районі
24 Травня13:35 Надано допомогу Миргородській філії ПАТ „Полтаваобленерго”
22 Травня13:57 Допомога товариству з обмеженою відповідальністю „СВІПІТ” у проведенні спеціального об’єктового навчання
25 Квітня09:43 Надано практичну допомогу з питань цивільного захисту Миргородській загальноосвітній школі № 7
25 Квітня09:39 У м. Лубнах надано практичну допомогу КП фірма „Конвалія”
25 Квітня09:15 Допомога Полтавському міському клінічному пологовому будинку у проведенні спеціального об’єктового навчання
24 Квітня10:19 Здійснено практичну підготовку в Кременчуцькому педагогічному коледжі
19 Квітня10:25 Функціональне навчання керівного складу і фахівців у місті Пирятині
Останні новини