ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 13

Останні новини

15 Липня09:05 Будьте обережні на воді!
Вода дарує нам влітку величезну радість під час купання, але не пробачає людині недисциплінованості. Статистичні дані свідчать, що кількість нещасних випадків на воді різко зростає саме в теплу пору року. Відбувається це з вини самих відпочивальників, внаслідок їхньої легковажності.
2 Липня14:18 Надано допомогу Миргородському управлінню експлуатації газорозподільчої системи АТ „Полтавагаз”
У червні 2019 року завідувачем Пункту Шабатьком А.М. надано практичну допомогу фахівцям Миргородського управління експлуатації газорозподільчої системи акціонерного товариства „Полтавагаз” у підготовці до проведення протиаварійного об'єктового тренування.
24 Червня14:44 Практична допомога Станції екстреної медичної допомоги № 2
У червні 2019 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності III категорії Шишкіним Ю.І. надано практичну допомогу фахівцям Станції екстреної медичної допомоги № 2 Комунальної установи „Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
31 Травня08:53 ДСНС України проведено День викладача з представниками восьми областей
29-30 травня 2019 року Державною службою України з надзвичайних ситуацій на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області був проведений День викладача. На заході були присутні викладачі навчально-методичних центрів ЦЗ та БЖД Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Полтавської, Черкаської та Харківської областей.
30 Травня10:18 У м. Лубнах надано практичну допомогу комунальному стадіону „Центральний”
У травні 2019 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах Биченком В.О. було надано практичну допомогу фахівцям Лубенського комунального стадіону „Центральний” у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
27 Травня10:34 Функціональне навчання керівних кадрів і фахівців у Карлівському районі
У період з 20 по 24 травня 2019 року проведено функціональне навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту, органу виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання Карлівського району та Ланнівської об’єднаної територіальної громади.
24 Травня13:35 Надано допомогу Миргородській філії ПАТ „Полтаваобленерго”
Однією із складових заходів практичної підготовки, що проводяться завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді, є надання практичної допомоги фахівцям суб'єктів господарювання у підготовці до проведення спеціальних об'єктових тренувань, навчань з питань цивільного захисту.
22 Травня13:57 Допомога товариству з обмеженою відповідальністю „СВІПІТ” у проведенні спеціального об’єктового навчання
У травні 2019 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких курсів 3 категорії Шишкіним Ю.І. була надана практична допомога фахівцям товариства з обмеженою відповідальністю „СВІПІТ” у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
25 Квітня09:43 Надано практичну допомогу з питань цивільного захисту Миргородській загальноосвітній школі № 7
У квітні 2019 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Шабатьком А.М. надано практичну допомогу керівному складу та фахівцям опорної з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миргородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 з метою успішного проведення показового Дня цивільного захисту.
25 Квітня09:39 У м. Лубнах надано практичну допомогу КП фірма „Конвалія”
У квітні 2019 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах Биченком В.О. було надано практичну допомогу керівному складу та фахівцям комунального підприємства фірма „Конвалія” з метою успішної їх підготовки до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
25 Квітня09:15 Допомога Полтавському міському клінічному пологовому будинку у проведенні спеціального об’єктового навчання
У квітні 2019 року майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Полтава курсів 3 категорії Щербанем О.В. була надана практична допомога фахівцям Полтавського міського клінічного пологового будинку у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
24 Квітня10:19 Здійснено практичну підготовку в Кременчуцькому педагогічному коледжі
У квітні 2019 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких курсів 3 категорії Маляренко О.В. здійснено заходи практичної підготовки керівного складу та фахівців Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка до проведення об’єктового тренування з питань цивільного захисту.
19 Квітня10:25 Функціональне навчання керівного складу і фахівців у місті Пирятині
У період з 15 по 19 квітня 2019 року викладачами обласних та міста Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії проведено функціональне навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання Пирятинського, Гребінківського, Чорнухинського районів, Пирятинської та Гребінківської обʼєднаних територіальних громад.
Новини
Документи
Фото
Відео
Аудіо
    Оперативна інформація

          Твіт