ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 54

Останні новини

23 Січня09:22 Консультаційна допомога ТДВ „Миргородський хлібозавод”
У січні 2020 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у місті Миргороді Анатолієм Шабатьком проведено планове консультування командирів відділення пожежогасіння та аварійно-технічної ланки Товариства з додатковою відповідальністю „Миргородський хлібозавод”. Метою цих консультацій була підготовка зазначених осіб до проведення спеціальних об'єктових тренувань з питань цивільного захисту цих формувань.
21 Січня14:55 У м. Кременчуці надано консультаційну допомогу ПАТ „Укртатнафта”
У січні 2020 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії Юрієм Шишкіним надано консультаційну допомогу керівнику ланки з обслуговування захисної споруди ПАТ „Укртатнафта” Сергію Белоуську з метою його підготовки до успішного проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту зазначеного формування.
19 Грудня15:07 Педагогічний колектив підсумував результати діяльності в 2019 році
18 грудня 2019 року в НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області відбулось засідання педагогічної ради. Одним із головних питань порядку денного цього засідання стало підведення підсумків навчально-методичної діяльності Центру за 2019 рік та постановка завдань на 2020 рік.
16 Грудня10:10 ОБЕРЕЖНО, ТОНКИЙ ЛІД!
Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже вона надзвичайно тонка та неміцна.
11 Грудня14:10 Всеукраїнський тиждень права
10 грудня 2019 року в рамках Всеукраїнського тижня права та з метою підвищення загального рівня правової культури та обізнаності, юрисконсультом НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області Олександром Скрилем проведена бесіда з працівниками Центру.
29 Листопада15:20 Психологом проведена психопрофілактична робота
29 листопада психологом Головного управління ДСНС України у Полтавській області Юлією Фалєєвою проведена психопрофілактична робота з працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД у Полтавській області
21 Листопада14:43 Консультаційна допомога ТОВ „Лубним’ясо”
У листопаді 2019 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у місті Лубнах Валерієм Биченком було надано планову консультаційну допомогу керівнику ланки пожежогасіння Товариства з обмеженою відповідальністю „Лубним’ясо” Григорію Мазняку з метою його підготовки до успішного проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту зазначеного формування.
20 Листопада10:46 Допомога ТОВ „Бурат” у проведенні спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту
У листопаді 2019 року майстром виробничого навчання Полтавських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності III категорії Володимиром Бурим здійснено практично-навчальні заходи щодо підготовки керівного складу та фахівців Товариства з обмеженою відповідальністю „Бурат” до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
15 Листопада14:05 Функціональне навчання керівних кадрів і фахівців у місті Кременчуці
У період з 11 по 15 листопада 2019 року проведено функціональне навчання осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту, органу виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання міста Кременчука, Кременчуцького району, Недогарківської, Новознам᾽янської, Омельницької, Піщанської, Пришибської об’єднаних територіальних громад.
12 Листопада11:29 У м. Кременчуці проведено функціональне навчання керівників медичних формувань
З 5 по 7 листопада 2019 року на базі Кременчуцьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії проведено функціональне навчання осіб, які очолюють медичні формування, утворені суб’єктами господарювання.
8 Листопада15:21 ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ – ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО!
В період різких похолодань та з настанням складних погодних умов збільшується ризик переохолодження. Переохолодження організму – це загальний стан людини, коли на всю поверхню тіла впливає холод, а температура тіла при цьому падає нижче 35ºC. Тривалий вплив низьких температур призводить до пригнічення функцій організму, а при тривалому впливові холоду вони зовсім згасають. Людина може загинути...
28 Жовтня14:29 ОСНОВНІ ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАЗОВИХ ПРИЛАДІВ
Щодня люди використовують газові прилади у побуті для приготування їжі, підігріву води, обігрівання приміщень. Проте, водночас, ці прилади несуть у собі неабияку небезпеку. Одна маленька помилка може привести до нещасного випадку або загибелі людей внаслідок отруєння, пожежі, вибуху.
25 Жовтня14:21 ОБЕРЕЖНО, ЧАДНИЙ ГАЗ!
З настанням холодів та початком опалювального сезону частими стають випадки отруєння чадним газом. Цей газ утворюється внаслідок неповного згоряння палива в автомобільних двигунах, печах, газових приладах. Чадний газ безбарвний, не має запаху та кольору. Саме тому, отруєння ним може настати непомітно.
23 Жовтня15:18 У м. Миргороді надано практичну допомогу ТОВ „Грейн Інновейшн Системз”
У жовтні 2019 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м.Миргороді Шабатьком А.М. надано практичну допомогу керівнику відділення пожежогасіння Товариства з обмеженою відповідальністю „Грейн Інновейшн Системз” з метою його підготовки до проведення спеціального об'єктового тренування з питань цивільного захисту зазначеного формування.
23 Жовтня11:02 Консультаційна робота в 5-й міській лікарні м. Полтава
У жовтні 2019 року майстром виробничого навчання Полтавських територіальних курсів цивільного захисту та 22.jpgбезпеки життєдіяльності ІІІ категорії Анатолієм Черненьким надано консультаційну допомогу керівнику відділення пожежогасіння Леоніду Климку з метою його підготовки до успішного проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту зазначеного формування.
22 Жовтня14:48 Здійснено практично-навчальні заходи в комунальному медичному підприємстві м. Кременчука
У жовтні 2019 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності III категорії Юрієм Шишкіним здійснено практично-навчальні заходи щодо підготовки керівного складу та фахівців комунального медичного підприємства „Лікарня „Придніпровська” до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
8 Жовтня08:14 Надано практичну допомогу Лубенському обласному протитуберкульозному диспансеру
Наприкінці вересня – початку жовтня 2019 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах Валерієм Биченком було надано практичну допомогу керівному складу і фахівцям Лубенського обласного протитуберкульозного диспансеру щодо підготовки спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
7 Жовтня16:56 ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ У ПОБУТІ
Порушення правил пожежної безпеки — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Пожежі призводять не лише до значних матеріальних збитків, але й, що найголовніше — до травмування та загибелі людей.
27 Вересня10:13 Надано практичну допомогу Лубенському медичному училищу
У вересні 2019 року завідувачем пункту (навчально-консультаційного у м. Лубнах) Валерієм Биченком надано практичну допомогу керівному складу та фахівцям Лубенського медичного училища щодо проведення об’єктового тренування з питань цивільного захисту.
24 Вересня15:59 Надано практичну допомогу ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго"
У вересні 2019 року завідувачем Пункту (навчально-консультаційного) у м. Миргороді Шабатьком А.М. надано практичну допомогу фахівцям Обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства "Миргородтеплоенерго" з метою їх підготовки до успішного проведення протиаварійного об'єктового тренування.
20 Вересня10:34 Функціональне навчання керівних кадрів і фахівців у Глобинському районі
У період з 16 по 20 вересня 2019 року проведено функціональне навчання осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту, органу виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання Глобинського району та Глобинської об’єднаної територіальної громади.
19 Вересня14:29 Здійснено практичну підготовку в КП „Кременчуцьке тролейбусне управління”
У вересні 2019 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності III категорії Ольгою Маляренко здійснено практичну підготовку керівного складу та фахівців КП „Кременчуцьке тролейбусне управління” до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
13 Вересня15:30 Допомога 1 міській клінічній лікарні м. Полтава у проведенні тренування формування пожежогасіння
У вересні 2019 року майстром виробничого навчання Полтавських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії Олегом Щербанем надано консультаційну допомогу керівнику відділення пожежогасіння КП „1 міська клінічна лікарня Полтавської міської ради” у підготовці до проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту зазначеного формування.
5 Вересня13:52 Обережно, гриби!
Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, вживання якого може призвести до тяжкого отруєння, а іноді й смерті.
23 Серпня10:42 Надано практичну допомогу ПрАТ „Армапром”
У серпні 2019 року завідувачем Пункту (навчально-консультаційного) у м. Миргороді Шабатьком А.М. надано практичну допомогу керівному складу та фахівцям Приватного акціонерного товариства „Армапром” з метою підготовки до успішного проведення спеціального об'єктового навчання з питань цивільного захисту.
Новини
Документи
Фото
Відео
Аудіо
    Оперативна інформація

          Твіт