ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 91

Останні новини

26 Лютого14:07 Полтавськими територіальними курсами проведено функціональне навчання
З 22 по 26 лютого 2021 року Полтавськими територіальними курсами цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії на власній навчально-матеріальній базі проведено функціональне навчання слухачів категорії „Посадові особи Полтавської ОДА, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту (за відсутності окремої штатної одиниці)”.
22 Лютого10:14 На ПОКВПТГ „Полтаватеплоенерго” проведено інструктивно-методичне заняття
У лютому 2021 року майстром виробничого навчання Полтавських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності III категорії Анатолієм Черненьким проведено інструктивно-методичне заняття з керівництвом спеціального об'єктового навчання з питань цивільного захисту Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства „Полтаватеплоенерго”
19 Лютого12:02 У Центрі проведено майстер-клас
Нині, в умовах пандемії коронавірусу, онлайн навчання з використанням Інтернет-технологій набуває все більшого поширення, оскільки дозволяє уникнути тісного контакту учасників навчального процесу один з одним, зберігаючи ефективність процесу навчання.
19 Лютого11:19 На базі Полтавських територіальних курсів проведено функціональне навчання керівних кадрів
З 15 по 19 лютого 2021 року Полтавськими територіальними курсами цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії на власній навчально-матеріальній базі проведено функціональне навчання осіб категорії „Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) Полтавської обласної ради, Полтавської ОДА, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, які забезпечують у межах законодавства виконання завдань цивільного захисту у певній сфері суспільного життя”.
19 Лютого11:13 На Комунальному підприємстві „Благоустрій Кременчука” проведено інструктивно-методичне заняття
У лютому 2021 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності III категорії Юрієм Шишкіним проведено інструктивно-методичне заняття на Комунальному підприємстві „Благоустрій Кременчука”. Заняття стало важливим етапом у підготовці керівництва спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту до його проведення.
19 Лютого11:02 У місті Кременчуці проведено спеціальну підготовку
З 16 по 18 лютого 2021 року на базі Кременчуцьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області проведено спеціальну підготовку керівників навчальних груп з курсового або індивідуального навчання працівників діям у надзвичайних ситуаціях на підприємствах, в установах, організаціях.
15 Лютого15:30 Майстер-класи дозволяють підвищити кваліфікацію персоналу
Як відомо, запобігання надзвичайним ситуаціям є першочерговим заходом в усій системі цивільного захисту. Європейський досвід свідчить, що завчасні превентивні заходи в 12-15 разів ефективніше, ніж заходи реагування і ліквідації наслідків НС. В цьому контексті складання прогнозів – коротко- і довгострокових, – лежить в основі розробки багатьох превентивних заходів, тож є одним з елементів запобігання надзвичайним ситуаціям.
12 Лютого08:05 У місті Кременчуці проведено функціональне навчання керівників об’єктових формувань пожежогасіння
09 по 11 лютого 2021 року на базі Кременчуцьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області проведено функціональне навчання осіб, які очолюють формування пожежогасіння цивільного захисту, утворені суб’єктами господарювання.
10 Лютого16:04 Функціональне навчання фахівців з хімічної розвідки
З 08 по 10 лютого 2021 року Полтавськими територіальними курсами цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії на власній навчально-матеріальній базі проведено функціональне навчання осіб, які входять до складу територіальних і об’єктових спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту і які залучаються до організації та проведення хімічної розвідки.
9 Лютого09:34 Полтавськими територіальними курсами проведено функціональне навчання керівних кадрів
З 01 по 05 лютого 2021 року Полтавськими територіальними курсами цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії на власній навчально-матеріальній базі проведено функціональне навчання осіб категорії „Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) Полтавської обласної ради, Полтавської ОДА, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, які забезпечують у межах законодавства виконання завдань цивільного захисту у певній сфері суспільного життя”.
9 Лютого09:00 У місті Кременчуці навчили керівників об’єктових медичних формувань цивільного захисту
З 02 по 04 лютого 2021 року на базі Кременчуцьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області проведено функціональне навчання осіб, які очолюють медичні формування цивільного захисту, утворені суб’єктами господарювання
27 Січня10:26 У м. Кременчуці надано консультаційну допомогу Управлінню Державного агентства рибного господарства у Полтавській області
У січні 2021 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії Ольгою Маляренко надано консультаційну допомогу командиру санітарної ланки Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області.
13 Січня14:46 Прийнято участь у засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Полтавської області
13 січня 2021 року начальник Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області Сергій Терещенко прийняв участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області.
23 Жовтня10:44 Надано консультаційну допомогу Комунальному підприємству «Спецкомунтранс»
У жовтні 2020 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Анатолієм Шабатьком надано консультаційну допомогу командиру відділення пожежогасіння Комунального підприємства «Спецкомунтранс» Олександру Кулику. Метою консультування була підготовка зазначеної особи до проведення спеціального об'єктового тренування з питань цивільного захисту вказаного формування.
19 Жовтня13:29 У ПрАТ „Кременчуцький завод технічного вуглецю” проведено інструктивно-методичне заняття
У жовтні 2020 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності III категорії Юрієм Шишкіним проведено інструктивно-методичне заняття в ПрАТ „Кременчуцький завод технічного вуглецю”, у користуванні якого є об’єкт підвищеної небезпеки. Заняття стало важливим етапом у підготовці керівництва спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту до його проведення.
29 Вересня16:01 Надано консультаційну допомогу Медичному реабілітаційному центру МВС України «Миргород»
У вересні 2020 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Анатолієм Шабатьком надано консультаційну допомогу командиру відділення пожежогасіння Медичного реабілітаційного центру МВС України „Миргород” Олександру Збарському. Метою консультування була підготовка зазначеної особи до проведення спеціального об'єктового тренування з питань цивільного захисту вказаного формування.
25 Вересня11:46 Функціональне навчання керівних кадрів і фахівців у Семенівському районі
З 14 по 18 вересня 2020 року проведено функціональне навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту Семенівського району, Семенівської селищної та Оболонської сільської об’єднаних територіальних громад.
23 Вересня14:32 Інструктивно-методичне заняття у КП „1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради”
У вересні 2020 року майстром виробничого навчання Полтавських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії Олегом Щербанем проведено інструктивно-методичне заняття в КП „1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради”. Заняття стало важливим етапом у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
18 Вересня09:03 У м. Кременчуці надано консультаційну допомогу комунальному підприємству „Теплоенерго”
У вересні 2020 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії Ольгою Маляренко надано консультаційну допомогу командиру аварійно-технічної ланки ТОВ „Теплоенерго”.
1 Вересня08:57 Надано консультаційну допомогу Миргородському комунальному житлово-експлуатаційному управлінню
У серпні 2020 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Анатолієм Шабатьком надано консультаційну допомогу командиру аварійно-технічної ланки Миргородського комунального житлово-експлуатаційного управління Костянтину Борсуку. Метою консультування була підготовка зазначеної особи до проведення спеціального об'єктового тренування з питань цивільного захисту вказаного формування.
28 Серпня08:17 У м. Лубнах проведено планове консультування відповідальної особи консультаційного пункту з питань цивільного захисту
Важливим напрямком роботи завідувача навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах є систематичне надання інформаційно-методичної підтримки особі, відповідальній за роботу консультаційного пункту з питань цивільного захисту, створеного на базі Лубенського комунального житлово-експлуатаційного управління.
22 Липня10:42 У м. Миргороді надано консультаційну допомогу ПрАТ „Армапром”
У липні 2020 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Анатолієм Шабатьком надано консультаційну допомогу командиру аварійно-технічної ланки Приватного акціонерного товариства „Армапром”
17 Липня10:06 Проведення функціонального навчання у Зіньківському районі
З 13 по 17 липня 2020 року проведено функціональне навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту Зіньківського району та Опішнянської селищної об’єднаної територіальної громади.
26 Червня09:05 Функціональне навчання керівних кадрів і фахівців у Лохвицькому районі
У період з 22 по 26 червня 2020 року проведено функціональне навчання осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту, органу виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання Лохвицького району та Сенчанської об’єднаної територіальної громади.
25 Червня11:13 Проведено спеціальну підготовку керівників навчальних груп з курсового або індивідуального навчання працівників діям у надзвичайних ситуаціях
У період з 17 по 19 червня 2020 року на базі Полтавських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності III категорії проведено спеціальну підготовку керівників навчальних груп з курсового або індивідуального навчання працівників діям у надзвичайних ситуаціях на підприємствах, в установах, організаціях.
Новини
Документи
Фото
Відео
Аудіо
    Оперативна інформація

          Твіт