ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 79

Останні новини

23 Жовтня10:44 Надано консультаційну допомогу Комунальному підприємству «Спецкомунтранс»
У жовтні 2020 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Анатолієм Шабатьком надано консультаційну допомогу командиру відділення пожежогасіння Комунального підприємства «Спецкомунтранс» Олександру Кулику. Метою консультування була підготовка зазначеної особи до проведення спеціального об'єктового тренування з питань цивільного захисту вказаного формування.
19 Жовтня13:29 У ПрАТ „Кременчуцький завод технічного вуглецю” проведено інструктивно-методичне заняття
У жовтні 2020 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності III категорії Юрієм Шишкіним проведено інструктивно-методичне заняття в ПрАТ „Кременчуцький завод технічного вуглецю”, у користуванні якого є об’єкт підвищеної небезпеки. Заняття стало важливим етапом у підготовці керівництва спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту до його проведення.
29 Вересня16:01 Надано консультаційну допомогу Медичному реабілітаційному центру МВС України «Миргород»
У вересні 2020 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Анатолієм Шабатьком надано консультаційну допомогу командиру відділення пожежогасіння Медичного реабілітаційного центру МВС України „Миргород” Олександру Збарському. Метою консультування була підготовка зазначеної особи до проведення спеціального об'єктового тренування з питань цивільного захисту вказаного формування.
25 Вересня11:46 Функціональне навчання керівних кадрів і фахівців у Семенівському районі
З 14 по 18 вересня 2020 року проведено функціональне навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту Семенівського району, Семенівської селищної та Оболонської сільської об’єднаних територіальних громад.
23 Вересня14:32 Інструктивно-методичне заняття у КП „1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради”
У вересні 2020 року майстром виробничого навчання Полтавських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії Олегом Щербанем проведено інструктивно-методичне заняття в КП „1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради”. Заняття стало важливим етапом у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
18 Вересня09:03 У м. Кременчуці надано консультаційну допомогу комунальному підприємству „Теплоенерго”
У вересні 2020 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії Ольгою Маляренко надано консультаційну допомогу командиру аварійно-технічної ланки ТОВ „Теплоенерго”.
1 Вересня08:57 Надано консультаційну допомогу Миргородському комунальному житлово-експлуатаційному управлінню
У серпні 2020 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Анатолієм Шабатьком надано консультаційну допомогу командиру аварійно-технічної ланки Миргородського комунального житлово-експлуатаційного управління Костянтину Борсуку. Метою консультування була підготовка зазначеної особи до проведення спеціального об'єктового тренування з питань цивільного захисту вказаного формування.
28 Серпня08:17 У м. Лубнах проведено планове консультування відповідальної особи консультаційного пункту з питань цивільного захисту
Важливим напрямком роботи завідувача навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах є систематичне надання інформаційно-методичної підтримки особі, відповідальній за роботу консультаційного пункту з питань цивільного захисту, створеного на базі Лубенського комунального житлово-експлуатаційного управління.
22 Липня10:42 У м. Миргороді надано консультаційну допомогу ПрАТ „Армапром”
У липні 2020 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Анатолієм Шабатьком надано консультаційну допомогу командиру аварійно-технічної ланки Приватного акціонерного товариства „Армапром”
17 Липня10:06 Проведення функціонального навчання у Зіньківському районі
З 13 по 17 липня 2020 року проведено функціональне навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту Зіньківського району та Опішнянської селищної об’єднаної територіальної громади.
26 Червня09:05 Функціональне навчання керівних кадрів і фахівців у Лохвицькому районі
У період з 22 по 26 червня 2020 року проведено функціональне навчання осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту, органу виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання Лохвицького району та Сенчанської об’єднаної територіальної громади.
25 Червня11:13 Проведено спеціальну підготовку керівників навчальних груп з курсового або індивідуального навчання працівників діям у надзвичайних ситуаціях
У період з 17 по 19 червня 2020 року на базі Полтавських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності III категорії проведено спеціальну підготовку керівників навчальних груп з курсового або індивідуального навчання працівників діям у надзвичайних ситуаціях на підприємствах, в установах, організаціях.
25 Червня10:57 У м. Миргороді надано консультаційну допомогу ТОВ „Міжгосподарський комбікормовий завод”
У червні 2020р. завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Анатолієм Шабатьком надано консультаційну допомогу командиру відділення пожежогасіння Товариства з обмеженою відповідальністю „Міжгосподарський комбікормовий завод” Олексію Кузьменку. Метою консультування була підготовка зазначеної особи до проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту вказаного формування.
18 Червня08:55 Консультаційна допомога Комунальному підприємству фірма «Лубниміськсвітло»
У червні 2020 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах Валерієм Биченком надано консультаційну допомогу командиру відділення пожежогасіння Комунального підприємства фірма „Лубниміськсвітло” Борису Савченку з метою його підготовки до успішного проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту зазначеного формування.
5 Червня11:40 Удосконалюємо свою професійну майстерність
04 червня 2020 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області проведено День професійної майстерності.
25 Травня17:08 Консультаційна допомога ТОВ «Полтавахліб-3»
У травні 2020 року майстром виробничого навчання Полтавських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії Володимиром Бурим проведено планове консультування
20 Травня11:47 У ТОВ „Лубенський молочний завод” проведено планові консультації
У травні 2020 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах Валерієм Биченком за допомогою електронних засобів передачі інформації проведено планове консультування
20 Травня11:37 У м. Кременчуці надано консультаційну допомогу ТОВ „Торговий дім – Укртатнафта”
У травні 2020 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії Ольгою Маляренко за допомогою електронних засобів передачі інформації надано консультаційну допомогу
24 Березня15:39 У м. Лубнах надано допомогу у підготовці показового Дня цивільного захисту
У березні 2020 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у місті Лубнах Валерієм Биченком була надана допомога опорній з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності загальноосвітній школі № 4 м. Лубен у підготовці до проведення показового Дня цивільного захисту.
24 Березня15:35 Консультаційна допомога ТОВ „ГЛОБИНСЬКИЙ МАСЛОСИРЗАВОД”
У березні 2020 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у місті Глобиному Антоніною Карапиш проведено планове консультування командира аварійно-технічної ланки Товариства з обмеженою відповідальністю „ГЛОБИНСЬКИЙ МАСЛОСИРЗАВОД”.
16 Березня09:00 ПАМ’ЯТКА по запобіжним заходам із зниження ризику інфікування новою коронавірусною інфекцією та дотримання особистої і громадської гігієни.
Коронавірус – це тип вірусу. Як група, коронавіруси поширені у всьому світі. COVID-19 – це новий штам коронавірусу, вперше ідентифікований у місті Ухань, Китай, у січні 2020 року…
2 Березня11:43 Надано консультаційну допомогу ОКВПТГ „Миргородтеплоенерго”
У лютому 2020 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Анатолієм Шабатьком надано консультаційну допомогу командирам відділення пожежогасіння та аварійно-технічної ланки Обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства „Миргородтеплоенерго”.
28 Лютого14:20 Функціональне навчання керівників об’єктових формувань зв’язку
У період з 25 по 27 лютого 2020 року на базі Кременчуцьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії проведено функціональне навчання осіб, які очолюють формування зв’язку, утворені суб’єктами господарювання.
28 Лютого11:08 Проведено консультування керівництва ТОВ „ЛАН-АГРО” у м. Глобиному
У лютому 2020 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Глобиному Антоніною Карапиш проведено консультування посадових осіб, призначених до штабу керівництва спеціального об'єктового навчання з питань цивільного захисту Товариства з обмеженою відповідальністю „ЛАН-АГРО”.
12 Лютого11:09 Інструктивно-методичне заняття у ПрАТ „Полтавське хлібоприймальне підприємство”
У лютому 2020 року майстром виробничого навчання Полтавських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії Олегом Щербанем проведено інструктивно-методичне заняття в ПрАТ „Полтавське хлібоприймальне підприємство”, у користуванні якого є об’єкт підвищеної небезпеки.
Новини
Документи
Фото
Відео
Аудіо
    Оперативна інформація

          Твіт