ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 33

Останні новини

19 Вересня14:29 Здійснено практичну підготовку в КП „Кременчуцьке тролейбусне управління”
У вересні 2019 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності III категорії Ольгою Маляренко здійснено практичну підготовку керівного складу та фахівців КП „Кременчуцьке тролейбусне управління” до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
13 Вересня15:30 Допомога 1 міській клінічній лікарні м. Полтава у проведенні тренування формування пожежогасіння
У вересні 2019 року майстром виробничого навчання Полтавських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії Олегом Щербанем надано консультаційну допомогу керівнику відділення пожежогасіння КП „1 міська клінічна лікарня Полтавської міської ради” у підготовці до проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту зазначеного формування.
5 Вересня13:52 Обережно, гриби!
Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, вживання якого може призвести до тяжкого отруєння, а іноді й смерті.
23 Серпня10:42 Надано практичну допомогу ПрАТ „Армапром”
У серпні 2019 року завідувачем Пункту (навчально-консультаційного) у м. Миргороді Шабатьком А.М. надано практичну допомогу керівному складу та фахівцям Приватного акціонерного товариства „Армапром” з метою підготовки до успішного проведення спеціального об'єктового навчання з питань цивільного захисту.
22 Серпня14:53 Правила поведінки в лісі в пожежонебезпечний період
Сонячні дні сприяють відпочинку на природі. Більшість громадян у вільний час виїздить за місто: на дачу, до води. На жаль, під час відпочинку люди забувають про правила поведінки у лісі, спричиняючи пожежі. Проводячи дозвілля у лісовій та парковій зоні, не забувайте дотримуватись вимог пожежної безпеки!
24 Липня13:18 Що робити при сонячному чи тепловому ударі
Літо – саме та пора року, коли всі намагаються проводити більше часу на відкритому повітрі, на пляжі, на дачі. Але, в більшості своїй люди не враховують того, що внаслідок тривалого перебування на спекотному сонці можна отримати сонячний або тепловий удар.
15 Липня09:05 Будьте обережні на воді!
Вода дарує нам влітку величезну радість під час купання, але не пробачає людині недисциплінованості. Статистичні дані свідчать, що кількість нещасних випадків на воді різко зростає саме в теплу пору року. Відбувається це з вини самих відпочивальників, внаслідок їхньої легковажності.
2 Липня14:18 Надано допомогу Миргородському управлінню експлуатації газорозподільчої системи АТ „Полтавагаз”
У червні 2019 року завідувачем Пункту Шабатьком А.М. надано практичну допомогу фахівцям Миргородського управління експлуатації газорозподільчої системи акціонерного товариства „Полтавагаз” у підготовці до проведення протиаварійного об'єктового тренування.
24 Червня14:44 Практична допомога Станції екстреної медичної допомоги № 2
У червні 2019 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності III категорії Шишкіним Ю.І. надано практичну допомогу фахівцям Станції екстреної медичної допомоги № 2 Комунальної установи „Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
31 Травня08:53 ДСНС України проведено День викладача з представниками восьми областей
29-30 травня 2019 року Державною службою України з надзвичайних ситуацій на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області був проведений День викладача. На заході були присутні викладачі навчально-методичних центрів ЦЗ та БЖД Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Полтавської, Черкаської та Харківської областей.
30 Травня10:18 У м. Лубнах надано практичну допомогу комунальному стадіону „Центральний”
У травні 2019 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах Биченком В.О. було надано практичну допомогу фахівцям Лубенського комунального стадіону „Центральний” у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
27 Травня10:34 Функціональне навчання керівних кадрів і фахівців у Карлівському районі
У період з 20 по 24 травня 2019 року проведено функціональне навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту, органу виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання Карлівського району та Ланнівської об’єднаної територіальної громади.
24 Травня13:35 Надано допомогу Миргородській філії ПАТ „Полтаваобленерго”
Однією із складових заходів практичної підготовки, що проводяться завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді, є надання практичної допомоги фахівцям суб'єктів господарювання у підготовці до проведення спеціальних об'єктових тренувань, навчань з питань цивільного захисту.
22 Травня13:57 Допомога товариству з обмеженою відповідальністю „СВІПІТ” у проведенні спеціального об’єктового навчання
У травні 2019 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких курсів 3 категорії Шишкіним Ю.І. була надана практична допомога фахівцям товариства з обмеженою відповідальністю „СВІПІТ” у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
25 Квітня14:39 У м. Лубнах надано практичну допомогу КП фірма „Конвалія”
У квітні 2019 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах Биченком В.О. було надано практичну допомогу керівному складу та фахівцям комунального підприємства фірма „Конвалія” з метою успішної їх підготовки до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
25 Квітня09:15 Допомога Полтавському міському клінічному пологовому будинку у проведенні спеціального об’єктового навчання
У квітні 2019 року майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Полтава курсів 3 категорії Щербанем О.В. була надана практична допомога фахівцям Полтавського міського клінічного пологового будинку у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
24 Квітня13:53 Надано практичну допомогу з питань цивільного захисту Миргородській загальноосвітній школі № 7
У квітні 2019 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Шабатьком А.М. надано практичну допомогу керівному складу та фахівцям опорної з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миргородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 з метою успішного проведення показового Дня цивільного захисту.
19 Квітня10:25 Функціональне навчання керівного складу і фахівців у місті Пирятині
У період з 15 по 19 квітня 2019 року викладачами обласних та міста Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії проведено функціональне навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання Пирятинського, Гребінківського, Чорнухинського районів, Пирятинської та Гребінківської обʼєднаних територіальних громад.
19 Квітня10:02 Здійснено практичну підготовку в Кременчуцькому педагогічному коледжі
У квітні 2019 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких курсів 3 категорії Маляренко О.В. здійснено заходи практичної підготовки керівного складу та фахівців Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка до проведення об’єктового тренування з питань цивільного захисту.
26 Березня10:49 Практична підготовка з питань цивільного захисту в Миргородському художньо-промисловому коледжі
У березні 2019 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Шабатьком А.М. здійснено практичну підготовку керівного складу та фахівців Миргородського художньо-промислового коледжу до успішного проведення об'єктового тренування з питань цивільного захисту.
25 Березня10:04 Надано допомогу у підготовці протиаварійного об’єктового тренування
У березні 2019 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах Биченком В.О. було надано допомогу у підготовці до проведення протиаварійного об’єктового тренування в ТОВ „Лубенський молочний завод”.
22 Березня14:09 У Кременчуці навчили фахівців об’єктових спеціалізованих служб охорони громадського порядку
З 5 по 7 березня 2019 року на базі Кременчуцьких курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області проведено функціональне навчання осіб, які очолюють спеціалізовані служби охорони громадського порядку, утворені суб’єктами господарювання.
22 Березня10:49 Функціональне навчання керівних кадрів і фахівців у місті Горішні Плавні
У період з 18 по 22 березня 2019 року проведено функціональне навчання осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради, а також суб’єктів господарювання міста Горішні Плавні.
18 Березня08:31 Допомога ПрАТ „Полтавське хлібоприймальне підприємство” у проведенні тренування формування пожежогасіння
У березні 2019 року майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Полтава курсів 3 категорії Щербанем О.В. надано консультаційну допомогу керівнику відділення пожежогасіння ПрАТ „Полтавське хлібоприймальне підприємство” у підготовці до проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту.
25 Лютого14:08 Планове консультування фахівця ПАТ „Лубнигаз”
У лютому 2019 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах Биченком В.О. було проведено сім планових консультацій для керівника ланки пожежогасіння ПАТ „Лубнигаз” з метою його підготовки до успішного проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту.
Новини
Документи
Фото
Відео
Аудіо
    Оперативна інформація

          Твіт